KONTAKTA OSS

Hör av dig till oss.


Vill du veta hur Omnia kan hjälpa ditt företag? Hör av dig så pratar vi mer.

Letar du efter svar på dina Omnia-frågor?

omniaintranet.com

Vi finns här för att hjälpa till. Vårt team hjälper dig gärna om du har frågor, behov eller synpunkter. Fyll i kontaktformuläret så återkommer vi till dig. Vi besvarar alla förfrågningar snarast möjligt och uppskattar ditt tålamod på förhand.

Du kan också kontakta oss genom att använda kontaktuppgifterna nedan.

Kontaktpersoner

Omnia Product Lead
Anders Fagerlund
anders.fagerlund@omniaintranet.com
+46 70 824 80 10

Nordamerika, Storbritannien och Irland
Darren Murphy
darren.murphy@omniaintranet.com
+1 (819) 421-0578

Tyskland, Schweiz, Österrike och Benelux
Jörg Stappert
jorg.stappert@omniaintranet.com

Danmark
Eigil Mølgaard
eigil.molgaard@omniaintranet.com
+45 315 203 13

Sverige och Norge
Per Ljungberg
per.ljungberg@omniaintranet.com
+46 76 230 22 30

Våra adresser

Huvudkontor
Omnia Digital Workplace AB
Sankt Eriksgatan 119
113 43 Stockholm
Sverige
Phone: +46 771 44 00 80
Kontaktperson: Jesper Alfonsson
jesper.alfonsson@omniaintranet.com
+46 73 078 80 25

Kanada
Omnia Digital Workplace AB
PO Box 62036
ORLEANS RO CONVENT GLEN, ON, KIC 7H8 Ottawa
Kanada
Kontaktperson: Darren Murphy
darren.murphy@omniaintranet.com
+1 (819) 421-0578

Danmark
Omnia Digital Workplace AB
Kigkurren 8M, 1.
2300 Köpenhamn S
Danmark
Kontaktperson: Eigil Mølgaard
eigil.molgaard@omniaintranet.com
+45 315 203 13

Tyskland
Omnia Digital Workplace AB
Dreischeibenhaus
40211 Düsseldorf
Tyskland
Kontaktperson: Jörg Stappert
jorg.stappert@omniaintranet.com

 

Göteborg
Omnia Digital Workplace AB
Drakegatan 1
412 50 Göteborg
Sverige
Kontaktperson: Johan Igglund
johan.igglund@omniaintranet.com
+46 733 73 44 20

 

Malmö
Omnia Digital Workplace AB
Göran Olsgatan 1
211 22 Malmö
Sverige
Kontaktperson: Tobias Hed
tobias.hed@omniaintranet.com
+46 733 17 21 23

Stockholm
Omnia Digital Workplace AB
Sankt Eriksgatan 119
113 43 Stockholm
Sverige
Kontaktperson: Jesper Alfonsson
jesper.alfonsson@omniaintranet.com
+46 73 078 80 25

Vietnam
Omnia Digital Workplace AB
5th, 8th & 9th Floor, PJICO tower
186 Điện Biên Phủ Street
Ward 6, District 3
Hồ Chí Minh city
Viet Nam
Kontaktperson: Jesper Alfonsson
jesper.alfonsson@omniaintranet.com
+46 73 078 80 25